الفبای زبان آلمانی (Das Alphabet) — آموزک [ویدیوی آموزشی]

۲۴۹ بازدید
آخرین به‌روزرسانی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
زمان مطالعه: ۱ دقیقه
الفبای زبان آلمانی

اولین چیزی که در یادگیری هر زبان نقش کلیدی را برعهده دارد، یادگیری الفبای آن زبان است. یکی از نکات جالب در این آموزک و سایر آموزک‌های آموزش زبان آلمانی فرادرس، بیان شباهت‌ها و تفاوت‌های زبان انگلیسی و آلمانی در هر فیلم است. در آموزک الفبای زبان آلمانی ، تفاوت‌ها و شباهت تلفظ حروف این دو زبان با یکدیگر بررسی و مقایسه می‌شود تا با بهره‌گیری از دانش قبلی مخاطبین در زمینه زبان انگلیسی، یادگیری این زبان راحت‌تر صورت گیرد. از دیگر موارد قابل توجه، اطمینان خاطر افراد در زمینه تلفظ صحیح حروف الفباست که معمولا برای زبان‌آموزان با وجود سادگی همواره با شک و تردیدهایی همراه است.

در این آموزک با بیان حروف الفبای زبان آلمانی و استفاده از آن ها در قالب مثال‌های مختلف، زبان‌آموز بطور کامل مبحث بسیار مهم الفبا را فرا خواهد گرفت. توصیه می‌کنیم اگر علاقه‌مند به یادگیری زبان آلمانی هستید، اولین گام را همینجا بردارید و ویدیوی کوتاه آموزشی که در ادامه آورده شده است را مشاهده کنید.

برای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های زبان آلمانی روی این لینک کلیک کنید: حرف تعریف در زبان آلمانی (Der Artikel) — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود ویدیو

در صورتیکه ویدیوی بالا برای‌ شما مفید بوده است، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

بر اساس رای ۱۰ نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
شما قبلا رای داده‌اید!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *