تبلیغات در وبلاگ فرادرس

در وبلاگ فرادرس، روزانه پست‌های آموزشی متعددی با بالاترین کیفیت ممکن، چه از نظر سطح علمی و چه از نظر سطح نگارشی در زمینه‌های تخصصی و مهندسی، علوم پایه، کسب و کار، بازاریابی دیجیتال و موارد دیگر منتشر می‌شوند. در هر ماه بالغ بر ۲۰۰ هزار کاربر یکتا به این وبلاگ سر می‌زنند و مطالب آن بیش از چند صد هزار بار مورد بازدید قرار می‌گیرند.

گفتنی است که در موارد متعددی، کاربران وبلاگ فرادرس بیش از ۸ الی ۹ دقیقه زمان را صرف مطالعه تنها یکی از پست‌های آن می‌کنند، که این عدد رقمی قابل توجه و نادر در میان سایت‌ها و وبلاگ‌های مشابه است. همچنین بر حسب رویکرد آموزشی این وبلاگ، عمده مخاطبین آن را دانشجویان، دانشگاهیان و سایر افرادی تشکیل می‌دهند که به نوعی به دنبال علم آموزی هستند.

 

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در وبلاگ فرادرس

پیش از هر چیز لازم است اشاره کنیم، رپورتاژ آگهی متنی است که با آن، شما می‌توانید به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید. این متن همیشه روی وبلاگ فرادرس باقی می‌ماند و برخی از مزایای انتشار آن در این وبلاگ عبارت هستند از:

 • دیده شدن محتوای شما توسط چند صد هزار دانشجو
 • افزایش آگاهی پیرامون برند، محصول یا خدمات شما در میان جامعه دانشگاهی
 • به دست آوردن جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل با گذر زمان و افزایش ترافیک

 

انتشار رپورتاژ آگهی در وبلاگ فرادرس با چه اهدافی اثر‌گذار است؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، عمده مخاطبین وبلاگ فرادرس را دانشجویان، دانشگاهیان و دیگر اقشار مشابه تشکیل می‌دهند. بر همین اساس، با انتشار رپورتاژ آگهی در این وبلاگ برای مواردی که در ادامه آمده است، می‌توانید به نتیجه‌ای بسیار مطلوب دست پیدا کنید.

 • جذب نیروی کار متخصص
 • جذب مدرس و هیئت علمی
 • اطلاع‌رسانی راجع به برگزاری دوره‌های آموزشی
 • اطلاع‌رسانی راجع به برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی
 • اطلاع‌رسانی راجع به کالاها و خدمات مرتبط با دانش‌آموزان و دانشجویان

 

رپورتاژ‌ آگهی‌هایی که تا به امروز در وبلاگ فرادرس منتشر شده‌اند

 

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در وبلاگ فرادرس

 • هزینه انتشار «رپورتاژ آگهی» در وبلاگ فرادرس (با لینک فالو) ۴۰۰ هزار تومان است.

 

شرایط عمومی پذیرش رپورتاژ‌ آگهی در وبلاگ فرادرس

 1. رپورتاژ آگهی شما باید سرویسی مفید برای جامعه مخاطبین دانشگاهی معرفی کند.
 2. بهتر است برای هر ۴۰۰ کلمه در رپورتاژ آگهی خود یک تصویر مناسب در نظر بگیرید.
 3. در ابتدای رپورتاژ آگهی شما یک تصویر درج می‌شود، ابعاد عکس یاد شده باید به صورت مستطیل و حداقل ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل و فرمت آن نیز «JPEG» باشد.
 4. هر رپورتاژ‌ آگهی حداکثر می‌تواند ۴ لینک به خارج از وبلاگ فرادرس داشته باشد و در صورت نیاز به درج لینک‌های بیشتر، هزینه هر یک لینک اضافه‌تر ۴۰ هزار تومان خواهد بود.

 

درخواست انتشار رپورتاژ آگهی خود را ثبت کنید

جهت سفارش و رزرو رپورتاژ آگهی در وبلاگ فرادرس، می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۸۸۸۶۱۴۶۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا در صورت تمایل با آدرس ایمیل email مکاتبه کنید. همچنین ثبت درخواست رپورتاژ آگهی از طریق فرم زیر نیز امکان‌پذیر است. پس از تکمیل فرم، همکاران ما بسیار سریع با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

درج رپورتاژ در بلاگ فرادرس


telegram
twitter