ویدیوی آموزشی 283 بازدید

در قسمت قبلی از مجموعه آموزک‌های زبان آلمانی مجله فرادرس به افعال گذشته به فرم Präteritum در این زبان پرداختیم؛ اکنون و در ادامه این آموزش‌ها، قصد داریم به سراغ افعال زمان آینده در زبان آلمانی برویم و آن‌ها را شرح دهیم.

یکی از زمان‌های افعال در هر زبانی، مسلماً زمان آینده است. در زبان آلمانی نیز کاربرد افعال در زمان آینده از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از فرم‌های آینده به صورت Futur I محسوب می‌شود. در همین راستا، در فیلم‌های کوتاه آموزشی که در ادامه آمده‌اند، ابتدا صرف فعل Werden را مطرح خواهیم کرد. سپس به بیان فرم کلی ساختن زمان آینده در زبان آلمانی خواهیم پرداخت و گام به گام حالت‌های مختلف آن را شرح خواهیم داد.

گفتنی است که در تدریس این مبحث مهم، از جداول و مثال‌های زیادی برای تفهمیم بهتر این موضوع گرامری استفاده شده است. همچنین در ویدئوهای مذکور معادل واژگان آلمانی به کار گرفته شده به فارسی و انگلیسی نیز عنوان شده‌‌اند تا درک آن‌ها برای زبان‌آموز آسان‌تر شود.

پس اگر به دنبال یادگیری افعال زمان آینده در زبان آلمانی هستید و می‌خواهید به دانش خود در این زمینه بیافزایید، توصیه می‌کنیم ویدیوهای کوتاهی که در ادامه آمده‌اند را مشاهده کنید.

رای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های زبان آلمانی روی این لینک کلیک کنید: صرف صفت در زبان آلمانی — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود ویدیو

+ لینک دانلود ویدیو

+ لینک دانلود ویدیو

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، مطالب و آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

مهرداد رجبعلی فردی (+)

«مهرداد رجبعلی فردی»، دانشجوی دکتری برق، گرایش کنترل است. وی در زمینه کنترل هوشمند و مقاوم به پژوهش می‌پردازد و در حال حاضر، ویدئوهای آموزش آلمانی و انگلیسی مجله فرادرس را تهیه می‌کند.

بر اساس رای 2 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

یک نظر ثبت شده در “افعال زمان آینده در زبان آلمانی — آموزک [ویدیوی آموزشی]

  1. مدرس( آقای رجبعلی فردی ) بیان بسیار شیوا و تسلط کامل بر روی گرامر و مباحث بسیار مهم زبان آلمانی دارند، بسیار کاربردی و با کیفیت توضیح میدهند،ممنون از تلاش و زحمات استاد گرانقدر.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *