هوش مصنوعی بینگ چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

۱۱۷۳۹ بازدید
آخرین به‌روزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۲
زمان مطالعه: ۱۲ دقیقه
هوش مصنوعی بینگ

پیشرفت‌های اخیر در پژوهش‌های حوزه «هوش مصنوعی» (Artificial Intelligence)، دستاوردهای حیرت‌انگیری را به ارمغان آورده است. یکی از کاربردهای اخیر هوش مصنوعی را می‌توان در موتور جستجوی بینگ مایکروسافت ملاحظه کرد. شرکت مایکروسافت با استفاده از مدل‌های هوش مصنوعی شرکت OpenAI، چت بات و ابزاری هوشمند برای تولید تصاویر بر اساس متون مختلف را به موتور جستجوی خود اضافه کرده است. در مطلب حاضر، قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم که هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت چیست و به نحوه استفاده از این ابزارهای هوشمند با استفاده از کامپیوتر و موبایل خواهیم پرداخت.

هوش مصنوعی بینگ چیست ؟

موتور جستجوی مایکروسافت با نام Bing به‌تازگی مجهز به چت بات هوش مصنوعی شده است. چت بات هوش مصنوعی مایکروسافت به عنوان یکی از ابزارهای «پردازش زبان طبیعی» (Natural Language Processing | NLP) محسوب می‌شود که از تکنولوژی مشابه با «چت‌جی‌پی‌تی» (ChatGPT) استفاده می‌کند و همین امر باعث شده است تا نتایج حاصل از جستجوی کاربران در فضای اینترنت دقیق‌تر و کارآمدتر شوند.

به بیان دیگر، Bing AI بر پایه مدل یادگیری ماشین GPT-4 که با حجم عظیمی از داده‌ها آموزش داده شده است، پاسخ پرسش‌های کاربران را تولید می‌کند. به عبارتی، هوش مصنوعی جدید موتور جستجوی مایکروسافت، با استفاده از مدل های یادگیری عمیق و الگوریتم های یادگیری ماشین این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند علاوه‌بر عبارت‌های و کلمه‌های کلیدی، هر پرسشی را به عنوان ورودی، به موتور جستجو بدهند و در خروجی، لینک‌های مرتبط را دریافت کنند و درباره پرسش مطرح شده، اطلاعات دقیقی را از چت بات به دست آورند.

bing ai چیست

هوش مصنوعی بینگ به کار رفته در چت بات مایکروسافت با بهره‌گیری از فناوری GPT شرکت OpenAI در قالب مکالمه متنی یا صوتی، با کاربر انسانی ارتباط برقرار می‌کند. به عبارتی، کاربر به جای این که در موتور جستجو، «کوئری» (Query) یا عبارت کلیدی خود را جستجو کند و به دنبال آن، لینک صفحات اینترنتی مرتبط را دریافت کند، می‌تواند با هوش مصنوعی بینگ به مکالمه بپردازد و سوالات بیشتر خود را درباره موضوعی خاص از چت بات بپرسد و پاسخی دقیق و صریح دریافت کند.

چت بات برای ارائه پاسخ به کاربر، از منابع اینترنتی مختلفی استفاده می‌کند و هنگامی که پاسخ کاربر را در خروجی تولید می‌کند،‌ منابع اینترنتی خود را نیز در خروجی نشان می‌دهد تا کاربر برای اطلاعات بیشتر، به آن وب سایت‌ها مراجعه کند.

به عنوان مثال، چنانچه قصد دارید یک مهمانی دوستانه برای آخر هفته تدارک ببینید و برای تهیه شام مهمانی، ایده‌ای ندارید، به جای این که در موتور جستجو به دنبال عبارت‌هایی نظیر شام مهمانی، ایده برای شام مهمانی دوستانه، شام ساده برای مهمانی دوستانه و مواردی از این قبیل باشید، می‌توانید از هوش مصنوعی بینگ استفاده کنید و سوالات کاملی نظیر موارد فهرست شده در زیر از چت بات Bing AI بپرسید:

  • چه غذایی برای مهمانی دوستانه تدارک ببینیم؟
  • غذای ساده برای مهمانی دوستانه پیشنهاد بده.
  • چه غذایی برای مهمانانی مناسب هستند که به گوجه فرنگی و محصولات لبنی حساسیت دارند؟

بدین ترتیب، می‌توان گفت استفاده از شبکه های عصبی تحول بزرگی را در موتورهای جستجو ایجاد کرده است و کاربران می‌توانند برای رسیدن به پاسخ خود، با موتور جستجو مکالمه داشته باشند.

البته باید خاطر نشان کرد، چناچه درباره موضوع مهمی، به اطلاعات دقیقی احتیاج دارید و از هوش مصنوعی بینگ برای گرفتن پاسخ استفاده می‌کنید، بهتر است به منابع اصلی چت بات Bing AI نیز نگاهی بیندازید تا از پاسخ ارائه شده توسط هوش مصنوعی بینگ اطمینان حاصل کنید. در ادامه، به نحوه استفاده از این فناوری خواهیم پرداخت.

نحوه استفاده از هوش مصنوعی بینگ چگونه است ؟

به منظور استفاده از هوش مصنوعی Bing باید یک اکانت مایکروسافت بسازید. بدین منظور، باید وارد سایت Bing «+» شوید.

چنانچه اکانت مایکروسافت ندارید، باید از قسمت Sign In این سایت، به ساخت اکانت شخصی اقدام کنید.

هوش مصنوعی مایکروسافت
برای بزرگ‌نمایی، بر روی تصویر کلیک کنید.

علاوه‌براین، چنانچه مرورگر Edge را بر روی سیستم خود نصب کرده‌اید، می‌توانید به‌طور مستقیم از چت بات هوش مصنوعی بینگ استفاده کنید. پس از باز کردن مرورگر Edge کافی است بر روی آیکن آبی رنگی کلیک کنید که علامتی شبیه به حرف انگلیسی b دارد. در تصویر زیر، می‌توانید این آیکن را ملاحظه کنید.

آیکن چت بات مایکروسافت
برای نمایش تصویر با وضوح بیشتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از ساخت اکانت مایکروسافت و ورود به آن، می‌توانید در قسمت Search موتور جستجوی بینگ، پرسش خود را بنویسید و سپس دکمه Enter را فشار دهید.

هوش مصنوعی بینگ
برای بزرگنمایی، بر روی تصویر کلیک کنید

موتور جستجوی هوش مصنوعی بینگ در پاسخ به کوئری کاربر، صفحات اینترنتی مرتبط را در سمت چپ مرورگر نشان می‌دهد و در سمت راست صفحه، کاربر می‌تواند چت بات بینگ را ملاحظه کند که پاسخی دقیق و خلاصه را به او ارائه می‌کند.

به منظور ملاحظه کامل پاسخ ارائه شده توسط چت بات مایکروسافت، می‌توان بر روی گزینه See More کلیک کرد.

موتور جستجوی هوش مصنوعی بینگ
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

چنانچه در خروجی موتور جستجو، بخش مربوط به چت بات وجود نداشت، می‌توان از بالای صفحه گزینه Chat را انتخاب کرد.

چت بات هوش مصنوعی بینگ
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

همچنین، در تصویر بالا، چنانچه گزینه See More را انتخاب کنید، در انتهای پاسخ چت بات، گزینه‌ای با نام Let's Chat را می‌بینید. با انتخاب این گزینه، وارد صفحه چت بات بینگ می‌شوید که می‌توانید با این چت بات به زبان خود مکالمه کنید.

چت بات Bing
برای ملاحظه تصویر با وضوح بیشتر، بر روی آن کلیک کنید

با وارد شدن به صفحه چت بات هوش مصنوعی بینگ، سه گزینه با عناوین فهرست شده در زیر ملاحظه می‌شوند:

  • گزینه More Creative: با انتخاب این گزینه، چت بات در هنگام پاسخ به کوئری کاربر، از جملات مفصل‌تر و خلاقانه‌تری استفاده می‌کند که ممکن است این پاسخ‌ها از نظر کاربر عجیب و غیرقابل قبول به نظر برسند.
  • گزینه More Precise: با انتخاب این گزینه می‌توانیم از چت بات بخواهیم پاسخ‌های صریح، دقیق و کوتاهی در ازای پرسش ما (کاربر) ارائه دهد.
  • گزینه More Balanced: این گزینه، ترکیبی از دو گزینه قبل است. به عبارتی، با انتخاب این گزینه، چت بات پاسخی دقیق و خلاقانه به کاربر ارائه می‌کند.

بهتر است پیش از پرسیدن سوال از چت بات، گزینه More Balanced را انتخاب کنید. اما اگر مایل هستید پاسخ‌های جالب با ایده‌های خلاقانه دریافت کنید، می‌توانید گزینه More Creative‌ را انتخاب کنید. همچنین، اگر فرصت کافی برای مطالعه پاسخ‌های طولانی ندارید یا می‌خواهید سریع‌ترین و دقیق‌ترین راه‌حل را برای پرسش خود دریافت کنید، گزینه More Precise می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

همچنین، در حین مکالمه با چت بات Bing AI می‌توانید موضوعات مورد بحث را تغییر دهید. بدین منظور می‌توان از گزینه New Topic استفاده کرد که در تصویر زیر ملاحظه می‌شود.

تغییر موضوع مکالمه در چت بات بینگ
برای دیدن تصویر با وضوح بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

در ادامه مطلب حاضر، به سایر امکانات چت بات هوش مصنوعی بینگ می‌پردازیم.

امکانات چت بات بینگ چیست ؟

هوش مصنوعی بینگ علاوه‌بر این که پاسخی صریح و خلاصه را در قبال کوئری کاربر ارائه می‌کند، دارای قابلیت‌های دیگری نیز هست. به عبارتی، از آنجا که چت بات Bing AI بر پایه مدل GPT-4 طراحی شده، تمامی امکانات این مدل را نیز دارا است.

کاربران این چت بات می‌توانند از آن برای نوشتن متن ایمیل استفاده کنند. همچنین، برای تولید محتوا و نوشتن یک متن درباره موضوعی خاص یا حتی نوشتن اشعار مختلف می‌توان از چت بات هوش مصنوعی بینگ استفاده کرد.

به‌علاوه، افرادی که قصد دارند لوازم جدیدی نظیر تلویزیون یا کامپیوتر خریداری کنند، می‌توانند قبل از هر گونه اقدامی، با استفاده از این چت بات، اطلاعات دقیقی درباره محصول کسب کنند و با توجه به نیازمندی‌ها و بودجه خود، مناسب‌ترین کالا را بخرند.

 

همچنین، می‌توان برای تحلیل و تفسیر داده و «Paraphrase کردن» (به طور مختصر و کوتاه باز گفتن) متون ورودی نیز از این چت بات استفاده کرد. در تصویر زیر، مثالی از پارافریز کردن چت بات هوشمند بینگ ملاحظه می‌شود.

کاربرد چت بات هوش مصنوعی بینگ
برای ملاحظه تصویر با وضوح بیشتر، بر روی آن کلیک کنید

محدودیت های چت بات بینگ مایکروسافت چیست ؟

چت بات بینگ با این که قابلیت‌های مختلفی در تولید متن دارد، با این حال محدودیت‌هایی را نیز می‌توان برای آن بر شمرد. به عنوان مثال، می‌توان به این نکته اشاره کرد که این چت بات هر نوع متنی را با هر موضوعی تولید نمی‌کند.

به بیان دیگر، چنانچه از چت بات درخواست کنید که متنی را بر اساس سبک خاصی از یک نویسنده با مضمون خشونت‌آمیز تولید کند، چت بات در خروجی، درباره سبک نوشتار نویسنده توضیحی ارائه خواهد کرد اما متن درخواستی شما را تولید نمی‌کند. به عبارتی، این چت بات به کاربر پاسخی ارائه نخواهد داد که شامل مضمون توهین‌آمیز و خشونت‌آمیز باشد.

علاوه‌براین، این چت بات محدودیتی در تعداد پرسش کاربران در نظر می‌گیرد. برای هر موضوع خاصی، کاربر صرفاً می‌تواند ۳۰ سوال را از چت بات هوش مصنوعی بینگ بپرسد. چنانچه کاربر قصد داشته باشد به پرسیدن سوالات خود ادامه دهد، باید بعد از مطرح کردن ۳۰ سوال، مجدد چت بات را برای موضوع جدید راه‌اندازی کند و ادامه سوالات خود را از آن بپرسد.

اعمال نکردن چنین محدودیتی برای چت بات باعث می‌شود که این ابزار هوشمند در ارائه پاسخ به کاربر، متن‌هایی با محتوای بی‌ربط و عجیب و غریب تولید کند. چنانچه در حین مکالمه با چت بات متوجه این نکته شدید که پاسخ‌های آن، عجیب به نظر می‌رسد، بهتر است چت بات را مجدد راه‌اندازی کنید.

مشکل بعدی چت بات هوش مصنوعی بینگ این است که همیشه بر اساس انتظار کاربر، به‌درستی به او پاسخ نمی‌دهد. به عبارتی، ممکن است به دفعات مختلف از این چت بات، سوال یکسانی را بپرسید اما در پاسخ، راه‌حل‌های مختلفی را دریافت کنید.

هوش مصنوعی بینگ برای موبایل

مصنوعی بینگ مایکروسافت را می‌توان در گوشی‌هایی با سیستم‌عامل اندروید و آی او اس هم مورد استفاده قرار داد.

بدین‌ منظور، می‌توان از سه برنامه فهرست شده در زیر استفاده کرد:

  • استفاده از برنامه Bing موبایل روی اندروید «+» و iOS «+»
  • استفاده از مرورگر Edge‌ موبایل روی اندروید «+» و iOS «+»
  • استفاده از کیبورد Swift موبایل روی اندروید «+» و iOS «+»

در ادامه این بخش، به آموزش استفاده از این چت بات در هر یک از این گوشی‌های همراه پرداخته می‌شود.

چت بات بینگ برای اندروید

افرادی که گوشی هوشمندی با سیستم‌عامل اندروید دارند، می‌توانند از طریق سه برنامه Bing ،Edge Browser و Swift Keyboard به‌راحتی از چت بات هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت استفاده کنند. در ادامه، به نحوه استفاده از هر یک از این برنامه‌ها در گوشی اندروید می‌پردازیم.

برنامه هوش مصنوعی Bing‌ برای اندروید

اگر از گوشی‌های اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید برنامه Bing را از PlayStore گوشی خود دانلود کنید و از چت بات هوش مصنوعی بینگ بهره‌مند شوید.

نصب برنامه Bing روی گوشی اندروید

پس از نصب برنامه Bing بر روی گوشی و اجرای آن، باید به اکانت مایکروسافت خود وارد شوید. چنانچه تاکنون اکانتی نساخته‌اید، می‌توانید از طریق همین برنامه، به ساخت اکانت جدید اقدام کنید.

ساخت اکانت مایکروسافت برای برنامه بینگ اندروید
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از ساخت اکانت، می‌توانید با چت بات هوش مصنوعی بینگ مکالمه داشته باشید و پرسش‌های خود را از آن بپرسید.

چت بات بینگ اندروید
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

در تصویر بالا، مثالی از پاسخ هوش مصنوعی بینگ را ملاحظه می‌کنید. کاربر از چت بات بینگ می‌خواهد داستان کوتاهی را با عبارت «روزی روزگاری» شروع کند و تا ۱۰۰ کلمه آن را ادامه دهد. چت بات بینگ در خروجی داستانی را به این شرح نشان می‌دهد: روزی روزگاری، دختری به نام آلیس در یک دهکده کوچک زندگی می‌کرد. آلیس دختر کنجکاوی بود و همیشه با علاقه زیاد درباره دنیای اطراف خود جستجو می‌کرد. یک روز، در حالی که در جنگل قدم میزد، پایش لیز خورد و داخل یک گودال افتاد که انتهای این گودال به باغی رویایی می‌رسید. این باغ پر از گل‌ها و درختان زیبا بود و در وسط باغ یک کاخ باشکوه وجود داشت.

مرورگر Edge‌ اندروید برای استفاده از هوش مصنوعی بینگ

مرورگر Edge یکی دیگر از برنامه‌هایی است که می‌توان از طریق آن، به Bing AI دسترسی داشت.

مرورگر Edge اندروید
برای ملاحظه تصویر با وضوح بیشتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از نصب مروگر Edge‌ بر روی گوشی اندروید و اجرای آن، می‌توان با انتخاب گزینه New Bing به ابزار چت بات هوش مصنوعی بینگ دسترسی پیدا کرد.

نصب Edge بر روی گوشی اندروید
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

با انتخاب گزینه Start Chatting، چنانچه وارد اکانت مایکروسافت خود نشده‌اید، در این مرحله باید به انجام این کار اقدام کنید.

ورود به اکانت مایکروسافت از طریق مرورگر Edge
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

در آخر، می‌توانید به صفحه چت بات هوش مصنوعی بینگ دسترسی داشته باشید و سوالات خود را از آن بپرسید.

استفاده از مرورگر Edge اندروید برای چت بات بینگ
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

کیبورد Swift اندروید

کیبورد Swift یکی از برنامه‌های نرم‌افزاری مایکروسافت محسوب می‌شود که به‌تازگی به هوش مصنوعی بینگ مجهز شده است.

چنین قابلیتی این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بدون نیاز به نصب برنامه Bing به جستجوی سریع بپردازند. کاربران اندروید می‌توانند این کیبورد را از PlayStore دانلود کنند.

دانلود کیبورد swift اندروید
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

پس از نصب کیبورد بر روی گوشی اندروید، برنامه را اجرا کنید. در این گام باید وارد اکانت مایکروسافت خود شوید.

حساب کاربری مایکروسافت برای کیبورد Swift اندروید
برای ملاحظه تصویر با وضوح بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از وارد شدن به حساب کاربری مایکرسافت و در حین استفاده از کیبورد Swift، می‌توانید بر روی آیکن چت بات هوش مصنوعی بینگ کلیک کنید.

چت بات هوش مصنوعی بینگ در کیبورد Swift اندروید
برای ملاحظه تصویر با وضوح بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

با انتخاب گزینه Chat می‌توانید با چت بات هوش مصنوعی بینگ مکالمه را آغاز کنید.

چت با هوش مصنوعی بینگ کبورد Swift اندروید
برای ملاحظه تصویر با وضوح بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

چت بات بینگ برای اپل

افرادی که گوشی اپل دارند، می‌توانند همانند کاربران گوشی اندروید، از طریق سه برنامه Bing ،Edge Browser و Swift Keyboard به‌راحتی از چت بات هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت استفاده کنند. در ادامه، به نحوه استفاده از هر یک از این برنامه‌ها در گوشی اپل می‌پردازیم.

برنامه هوش مصنوعی Bing‌ برای اپل

اگر از گوشی‌های اپل استفاده می‌کنید، می‌توانید برنامه Bing را از Apple AppStore گوشی خود دانلود کنید و از چت بات هوش مصنوعی بینگ بهره‌مند شوید.

برنامه Bing برای اپل
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

پس از نصب برنامه بینگ بر روی گوشی اپل و اجرای آن، وارد اکانت مایکروسافت خود شوید. چنانچه تاکنون هیچ اکانتی برای خود نساخته‌اید، می‌توانید در این مرحله به ایجاد آن اقدام کنید.

ورود به اکانت Bing مایکروسافت در IOS
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از ساخت اکانت می‌توانید به حساب خود وارد شوید.

ورود به اکانت مایکروسافت در برنامه Bing گوشی اپل
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

در نهایت، می‌توانید از چت بات هوش مصنوعی بینگ استفاده کنید و پرسش‌های خود را از آن بپرسید.

چت بات برنامه Bing در IOS
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

مرورگر Edge‌ آی او اس برای استفاده از هوش مصنوعی بینگ

از مرورگر Edge نیز می‌توان در سیستم‌عامل آی او اس به منظور دسترسی به هوش مصنوعی بینگ استفاده کرد. برای این منظور کافی است این مرورگر را بر روی آیفون یا آی‌پد خود نصب کنید.

پس از اجرای برنامه، می‌توانید گزینه New Bing را انتخاب کنید‌ یا در قسمت Search مرورگر، عبارت Bing را سرچ کنید و وارد سایت Bing‌ شوید تا بتوانید به ابزار چت بینگ دسترسی پیدا کنید.

مرورگر بینگ در گوشی اپل
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

در این گام باید وارد اکانت مایکروسافت خود شوید یا چنانچه از قبل، اکانتی ندارید، حساب کاربری جدیدی را برای خود بسازید.

ورود به اکانت Edge در IOS برای دسترسی به BingAI
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از ورود به اکانت مایکروسافت خود می‌توانید از هوش مصنوعی بینگ استفاده کنید و سوالات خود را از آن بپرسید.

چت بات هوش مصنوعی بینگ در مرورگر Edge‌ اپل
برای ملاحظه تصویر با وضوح بیشتر، بر روی آن کلیک کنید

کیبورد Swift آی او اس

همانند اندروید، کاربران iOS نیز می‌توانند از کیبورد Swift به منظور دسترسی به هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت استفاده کنند.

کاربران آی او اس می‌توانند این برنامه را از Apple AppStore خود دانلود کنند و با اجرای برنامه، به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوند.

نصب کیبورد Swift روی اپل
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

پس از نصب کیبورد، می‌توانید بر روی آیکن بینگ و سپس گزینه Chat کلیک کنید.

چت بات هوش مصنوعی بینگ iOS
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

در نهایت می‌توانید از چت بات هوش مصنوعی بینگ استفاده کنید و سوالات خود را از آن بپرسید.

هوش مصنوعی بینگ کیبورد Swift در آی او اس
برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید

ابزار هوشمند تولید تصاویر بینگ

مایکروسافت علاوه‌بر چت بات هوشمند، ابزار دیگری را برای تولید تصاویر ارائه کرده است که بر پایه مدل DALL-E شرکت OpenAI کار می‌کند.

این ابزار هوشمند بر اساس متنی که از ورودی می‌گیرد، تصویری را در خروجی ارائه می‌کند. برای دسترسی به این ابزار می‌توانید به آدرس bing.come/create مراجعه کنید.

ابزار هوشمند تولید تصاویر بینگ
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

در صفحه اصلی وب سایت می‌توانید نمونه تصاویر تولید شده توسط ابزار هوشمند بینگ را ملاحظه نمایید. همچنین، با وارد کردن متن توصیفی خود و انتخاب گزینه Create می‌توانید از این ابزار هوشمند بخواهید تصاویری را برای شما تولید کند.

تولید تصویر با هوش مصنوعی بینگ
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

درباره هر یک از تصاویر تولید شده توسط مدل می‌توانید نظرات خود را با استفاده از گزینه Feedback اعلام کنید. همچنین، می‌توانید تصاویر را بر روی سیستم خود ذخیره کنید یا آن‌ها را با سایر افراد به اشتراک بگذارید.

تولید تصویر با BingAI
برای ملاحظه تصویر با کیفیت بالاتر، بر روی آن کلیک کنید

جمع‌بندی

در سال‌های اخیر شاهد تاثیرات مختلف پژوهش‌ها و پیشرفت‌های حوزه هوش مصنوعی بر زندگی انسان بوده‌ایم. برخی از جذاب‌ترین و مهم‌ترین دستاوردهای این حوزه حاصل پژوهش‌های شرکت OpenAI هستند که با استفاده از مدل‌هایی که ارائه کرده‌اند، بستری را برای سایر پژوهشگران و محققان مهیا ساخته‌اند تا خدمات و محصولات خود را ارتقا دهند.

مایکروسافت با استفاده از مدل‌های OpenAI چت بات هوشمندی را برای موتور جستجوی بینگ ارائه کرده است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به‌سادگی به پاسخ صریحی از سوالات خود برسند. همچنین، این شرکت ابزار هوشمندی را نیز برای خلق تصاویر مختلف بر اساس متن ورودی کاربران ارائه کرده است. در مطلب حاضر، سعی داشتیم به معرفی ابزارهای هوش مصنوعی بینگ بپردازیم و نحوه استفاده از آن‌ها را به علاقه‌مندان آموزش دهیم.

بر اساس رای ۲۱ نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
شما قبلا رای داده‌اید!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
منابع:
lifewire Pureinfotech GADGETS TO USE digitaltrends
One thought on “هوش مصنوعی بینگ چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

سلام. خیلی ممنون. عالی بود. من که فعلا باهاش دعوا کرده م و در قهر به سر می برم. چون نوتیفیکیشن های من رو به زبان ترکیه ای نشون میده! چون اصلا ایران رو و فارسی رو توی لیستهای انتخابیش نداره! و هر بار ازش در این باره سوال میکنم، فقط میگه: بیا موضوع بحث رو عوض کنیم!
ولی جدی چرا مثلا گوگل ایران رو به عنوان یک کشور با زبان مشخص میشناسه ولی مایکروسافت چنین نیست؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *