تقلب‌نامه (Cheat Sheet)، متنی کوتاه اما جامع پیرامون یک موضوع مشخص است. هدف اصلی ارائه تقلب‌نامه، انتقال مفاهیمِ مرتبط با موضوع به صورت کامل، در کمترین زمان ممکن است. با استفاده از تقلب‌نامه می‌توان چکیده مفاهیم بیان شده در کلاس‌های درس را در مدت زمانی بسیار اندک فرا گرفت. بنابراین در هنگام تمرین، حل سوالات و یا شب امتحان به جای ورق زدن کتابی چند صد صفحه‌ای می‌توانید با مراجعه به تقلب‌نامه به مقصود خود دست یابید. با توجه به اهمیت بیان شده، وبلاگ فرادرس اقدام به انتشار تقلب‌نامه‌هایی در حوزه‌های گوناگون کرده است. به منظور دسترسی به این تقلب‌نامه‌ها می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

نوشته حاضر دربرگیرنده تقلب‌نامه حسابان، پیرامون «مفاهیم و روابط حد و پیوستگی» است. در این تقلب‌نامه، ابتدا مفاهیم بنیادین حد بیان شده و سپس ویژگی‌های حد و روش‌های رفع ابهام ارائه شده‌اند. به‌طور خلاصه این تقلب‌نامه موارد زیر را در بر دارد:

  • تعریف حد
  • تعریف حدود چپ و راست
  • ویژگی‌های حد
  • روش‌های رفع ابهام حد
  • توابع پیوسته

این تقلب‌نامه را می‌توانید با کلیک روی لینک زیر دانلود کنید.

فرمول محاسبه هندسی
دانلود تقلب‌نامه (+ کلیک کنید)

در صورت مفید بودن مطلب فوق، آموزش‌های زیر نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

telegram
twitter

مجید عوض زاده

«مجید عوض‌زاده»، فارغ‌ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران است. فیزیک، ریاضیات و مهندسی مکانیک از جمله مباحث مورد علاقه او هستند که در رابطه با آن‌ها تولید محتوا می‌کند.

بر اساس رای 2 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *