سه روش دسترسی رایگان به آموزشهای فرادرس

۵ اسفند ۱۳۹۴ در دسته‌بندی اخبار اخبار و تازه ها تازه ها نوشته فاطمه رضازاده

با سلام

آرمان فرادرس گسترده کردن هر چه بیشتر دایره آموزش دانشگاهی در ایران و ارائه بهترین درس ها و آموزش ها به دانشجویان علاقه مند می باشد. در این راستا، بیشترین تلاش را داشته ایم که بهترین آموزش های دنیا را با مناسب ترین هزینه تولید و تالیف کرده و در اختیار دانشجویان عضو فرادرس قرار دهیم. پیوستن بیش از ۶۰ هزار دانشجو و استفاده آنها از حداقل یکی از دروس فرادرس، گواه اقبال آنها به آرمان فرادرس است.

در ادامه می خواهیم چندین روش مختلف دسترسی رایگان به آموزش های فرادرس را خدمت دانشجویان محترم فرادرسی بیان کنیم. امیدواریم که این روشها فرصتی باشد جهت آموختن بیشتر و ساختن آینده بهتر برای همه ما.

 

طرح ۱: آموزشهای رایگان

فرادرس تا کنون نزدیک به ۵۰۰ ساعت آموزش رایگان منتشر کرده است. این آموزش ها در لینک زیر در دسترس شما هستند.

آموزش های رایگان فرادرس – کلیک کنید

 

طرح ۲: دانشجویان محترم تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد

در راستای فراهم کردن شرایط ویژه در جهت استفاده از آموزش های فرادرس برای معلولین و اعضای تحت پوشش سازمان بهزیستی و جانبازان گرامی، فرادرس برای این دسته از دانشجویان، طرحهایی را جهت استفاده رایگان از آموزش ها فراهم کرده است.

دانشجویان محترم تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد – کلیک کنید

 

طرح ۳: نظر خود را بگویید، از فرادرس هدیه بگیرید!​​

می توانید با بیان نظر خود در مورد آموزش هایی از فرادرس که قبلا آنها را تهیه کرده و مطالعه کرده اید؛ هدیه آموزشی تا ۳۰ هزار تومان برای استفاده رایگان از آموزش های فرادرس دریافت نمایید.

شرکت در طرح «بیان نظر و دریافت هدیه آموزشی» – کلیک کنید

​صدها ساعت آموزش جدید در ماههای گذشته

​در ماههای اخیر توانسته ایم، صدها ساعت آموزش جدید به بزرگترین کتابخانه آموزش های دیجیتال ویدئویی کشور (فرادرس) اضافه کنیم. همچنین این خبر را به شما می دهیم که نزدیک به ۵۰۰ ساعت آموزش جدید، یا در مراحل نهایی انتشار هستند؛ یا در صف شروع ضبط و طی مراحل انتشار.

لیست «جدید ترین» آموزش های فرادرس – کلیک کنید.

لیست آموزش های در حال انتشار فرادرس – کلیک کنید.

 

کانال تلگرام و شبکه های اجتماعی فرادرس

با کلیک بر روی عنوان شبکه دلخواه خود، ​فرادرس را در شبکه ها و رسانه های مختلف آن دنبال کنید و از اخبار ویژه هر شبکه در سریعترین زمان، مطلع شوید.

 

تلگرام |اینستاگرام | فیس بوک | تخته سفید | یوتیوب

 

نظرات