اخبار 2441 بازدید

معرفی فرادرس

 

سامانه خبری تحلیلی و اطلاع‌رسانی نت‌استارت اخیرا به معرفی فرادرس به عنوان بزرگترین کتابخانه دیجیتال ایران پرداخته است. نت‌استارت فرادرس را اینگونه معرفی می کند.

این سایت به معنی واقعی تحقق‌یافته این پیام زیباست: “فرادرس فراتر از یک کلاس درس“. از عنوان و شعار تبلیغاتی این سامانه به‌راحتی می‌توان فعالیت آن را تشخیص داد. یک سامانه آموزش آنلاین کاملاً حرفه‌ای. فرادرس برای دانشجویان و مدرسان یک بستر تحت وب با امکانات و اجرای خوب جهت آموزش دوره‌های تخصصی در رشته‌های مختلف است.

بخشی از آموزش‌های فرادرس رایگان است که از طریق عضویت در این سامانه قابل‌دسترسی است، هزینه فرادرس‌های کامل، نسبت به آموزش سنتی کاملاً به‌صرفه و مناسب است. نکته بارز و مهم سایت فرادرس طیف وسیع آموزش‌ها و سطح بالای آن است. در اکثر رشته‌ها خصوصاً رشته‌های مهندسی آموزش‌ها تخصصی و سطح بالای در این سامانه ارائه می‌شود.

فرادرس برای مدرسین و اساتید نیز بستر مناسبی جهت درآمدزایی از طریق آموزش و تدریس است، مدرسین می‌توانند طبق شرایط فرادرس، محتوای آموزشی تولیدشده خودشان را از طریق این سامانه عرضه کنند، بدین شکل مدرس نیازی به هزینه‌کرد برای راه‌اندازی و تبلیغات در سایت شخصی خود نخواهد داشت.

آموزش از راه دور و خصوصاً از طریق وب تأثیر فراوانی در نظام آموزشی حال و آینده خواهد داشت و هم‌اکنون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی ایران سرمایه‌گذاری وسیعی را در این بخش آغاز کرده‌اند، ما هم خوشحال هستیم که سامانه‌‌ای با این کیفیت اجرا را در نت‌استارت به کاربران وب فارسی معرفی می‌کنیم.

لینک دسترسی به صفحه معرفی فرادرس در نت استارت(+)

به عنوان حامی، استارتاپ، محصول و خدمات خود را در انتهای مطالب مرتبط مجله فرادرس معرفی کنید.

telegram
twitter

بر اساس رای 14 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

یک نظر ثبت شده در “معرفی فرادرس در نت استارت

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها