کامپیوتر, مهندسی 903 بازدید

فرادرس، با هدف تسهیل دسترسی علاقه‌مندان به یادگیری مباحث حوزه مهندسی و علوم کامپیوتر به متون و کتب تخصصی این حوزه، اقدام به انتشار یک مجموعه کتاب در همین رابطه کرده است. این موارد در مجله فرادرس ارائه شده‌اند و در این مطلب، فهرست و لینک دانلود رایگان کتاب های کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر آورده شده است.

کتاب های رایگان کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر برای چه افرادی مناسب هستند؟

کتاب رایگان کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر برای دانشجویان کلیه رشته‌های فنی و مهندسی و به طور خاص مهندسی و علوم کامپیوتر مناسب است. همچنین، کلیه علاقه‌مندان به فراگیری مباحث کامپیوتر به طور تخصصی، شامل برنامه‌نویسی و علم داده، می‌توانند از این کتاب‌ها بهره‌مند شوند. ضمناً، شرکت‌کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند از این منابع مطالعاتی استفاده کنند. در مجموع می‌توان گفت که این کتاب برای افراد زیر مناسب است:

دانلود رایگان کتاب های کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر

برای آشنایی بیشتر با محتوای کتاب‌های رایگان کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر ارائه شده توسط فرادرس، آگاهی دقیق‌تر از سرفصل‌های آن‌ها و دسترسی به لینک دانلود هر یک از کتاب‌ها، مطالعه مطالب زیر پیشنهاد می‌شود. با مطالعه مطالب زیر، می‌توانید منابع آموزش ویدئویی و به زبان فارسی نظریه زبان ها و ماشین، سیستم‌عامل، پایگاه داده‌ها، ساختمان داده‌ها، برنامه‌نویسی سی‌پلاس‌پلاس و ذخیره و بازیابی اطلاعات را نیز بشناسید.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، آموزش‌ها و مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

الهام حصارکی (+)

«الهام حصارکی»، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، گرایش سیستم‌های اطلاعات مدیریت است. او در زمینه هوش مصنوعی و داده‌کاوی، به ویژه تحلیل شبکه‌های اجتماعی، فعالیت می‌کند.

بر اساس رای 4 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها