ویدیوی آموزشی 267 بازدید

در قسمت قبلی از مجموعه آموزک‌های زبان آلمانی مجله فرادرس، به مضاف و مضاف الیه در این زبان پرداختیم. اکنون و در ویدیوهای آموزشی کوتاه این مطلب، قصد داریم به سراغ مبحث منفی کردن در زبان آلمانی برویم.

یکی از موارد رایج در هر زبانی، استفاده از جملات و ساختارهایی است که معنا و مفهوم منفی را انتقال می‌دهند. در مجموعه آموزک‌هایی که در ادامه این مطلب در دسترس قرار دارند، منفی کردن اسامی، صفات و افعال در زبان آلمانی مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

همچنین پیشوندها و پسوندهای منفی‌ساز از دیگر مباحثی به حساب می‌آیند که آموزش داده شده‌اند. حروف اضافه و کلماتی که در زبان آلمانی، بار معنایی منفی دارند نیز در قالب مثال‌ها و جداول مختلف مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته‌اند.

با توجه به آنچه گفته شد، اگر تمایل دارید تا در این رابطه بیشتر بیاموزید و به دانش خود در زمینه زبان آلمانی بیافزایید، توصیه می‌کنیم آموزک‌هایی که در ادامه ارائه شده‌اند را مشاهده کنید.

برای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های زبان آلمانی روی این لینک کلیک کنید: افعال جدا شدنی و جدا نشدنی در زبان آلمانی — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود آموزک

+ لینک دانلود آموزک

+ لینک دانلود آموزک

+ لینک دانلود آموزک

اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، آموزش‌ها و مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

«مهرداد رجبعلی فردی»، دانشجوی دکتری برق، گرایش کنترل است. وی در زمینه کنترل هوشمند و مقاوم به پژوهش می‌پردازد و در حال حاضر، ویدئوهای آموزش آلمانی و انگلیسی مجله فرادرس را تهیه می‌کند.

بر اساس رای 4 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *