کانال رسمی و پشتیبانی آنلاین «فرادرس» در تلگرام راه اندازی شد

۲۹ مهر ۱۳۹۴ در دسته‌بندی اخبار و تازه ها نوشته root

کانال رسمی فرادرس در تلگرام    پشتیبانی آنلاین فرادرس در تلگرام

خرسندیم به اطلاع مخاطبان گرامی و همراهان همیشگی فرادرس برسانیم که، کانال رسمی «فرادرس» و همین طور پشتیبانی آنلاین «فرادرس» در تلگرام راه اندازی شدند. برای عضویت در کانال فرادرس، کافی است که لینک زیر را، در محیط برنامه تلگرام باز کنید:

https://telegram.me/faradars

برای ارتباط با پشتیبانی آنلاین فرادرس در تلگرام نیز، کافی است در محیط برنامه تلگرام، لینک زیر را باز کنید. همکاران ما در بخش امور مخاطبین، همچون پشتیبانی آنلاین مستقر در سایت، در بستر برنامه تلگرام نیز، آماده ارائه راهنمایی و پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند.

https://telegram.me/faradarsinfo

با عضویت کانال رسمی فرادرس در تلگرام، جدیدترین اخبار فرادرس را در تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد. اخبار مربوط به تازه ترین آموزش های فرادرس، نکات و ترفندهای آموزشی و تخفیف های ویژه، همه و همه بخشی از مواردی هستند که در این کانال، اطلاع رسانی خواهند شد. ما برنامه های متنوعی برای پربار کردن این کانال ارتباطی داریم. با ما همراه باشید. در این کانال عضو شوید و از دوستان تان، برای عضویت در آن، دعوت کنید.

توجه: شما می توانید از طریق این لینک (+) تلگرام را علاوه بر گوشی تلفن همراه خود، در مرورگر وب و بر روی کامپیوتر یا تبلت نیز، مورد استفاده قرار دهید.

نظرات