اخبار 174 بازدید

داستان موفقیت: انتشار مقاله علمی با استفاده از آموزش های فرادرس

در این پست می خواهیم به یکی دیگر از داستان های موفقیت از زبان محمد موسی زاده، کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و یکی از دانشجویان فرادرس بپردازیم. بدون مقدمه، داستان موضوع را از زبان خود دانشجوی گرامی می شنویم.

“موضوع پایان نامه بنده در خصوص واترمارکینگ یا همان نشان گذاری بود. با توجه به اهمیت نوشتن مقاله جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری، تصمیم داشتم در یکی از مقالاتم از الگوریتم های بهینه سازی به مانند الگوریتم ژنتیک جهت بهبود الگوریتم نشان گذاری استفاده کنم.

منابع انگلیسی زیادی را در این خصوص مطالعه نمودم، تا اینکه در هنگام جستجو در اینترنت، با فرادرس آشنا شدم. از آنجایی که میزان یادگیری بنده از طریق دیدن آموزش ویدئویی، بالاتر می رفت، اقدام به سفارش فایل آموزشی “مجموعه آموزش های تئوری و عملی الگوریتم ژنتیک” در فرادرس دادم.

کلام شیوای آقای دکتر کلامی و نحوه آموزش ساده و کاربردی ایشان باعث شد تا با مشاهده گام به گام این فایل آموزشی، همزمان اقدام به کدنویسی الگوریتم ژنتیک نمایم.

در نتیجه، توانستم الگوریتم ژنتیک را در نشان گذاری استفاده و نتایج حاصله را در قالب یک مقاله کنفرانسی IEEE در یک کنفرانس معتبر بین المللی ارائه نمایم که این مقاله در حال حاضر بر روی وب سایت IEEE بارگذاری شده و قابل مشاهده می باشد.”

اطلاعات تکمیلی انتشار این مقالات به همراه لینک دانلود پی دی اف آن ها در ادامه آمده است.

 

عنوان تالیف
ردیف عنوان نویسندگان سال انتشار محل انتشار لینک اطلاعات تکمیلی لینک دانلود مستقیم
1 A New Robust Color Digital Image Watermarking Algorithm in DCT Domain Using Genetic Algorithm and Coefficients Exchange Approach ,Mohammad Moosazadeh,Azam Andalib 2016 2016 Second International Conference on Web Research (ICWR)‎ لینک   لینک

 

خواننده گرامی

از شما نیز دعوت می شود، چنانچه در انتشار مقاله از فرادرس کمک گرفته اید یا تجربه موفقیت هایی که در این زمینه با آموزش های فرادرس کسب نموده اید، از طریق این لینک (+) با ما به اشتراک بگذارید.

 

آموزش های مرتبط:

بر اساس رای 1 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها