اخبار 65 بازدید

داستان موفقیت: انتشار مقاله علمی با استفاده از آموزش های فرادرس

در این پست می خواهیم به یکی دیگر از داستان های موفقیت از زبان زهرا باقری، فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه کرمانشاه و یکی از دانشجویان فرادرس بپردازیم. بدون مقدمه، داستان موضوع را از زبان خود دانشجوی گرامی می شنویم.

“امروزه با گسترش فناوری های جدید و ورود این فناوری ها به عرصه آموزش، دیگر توقعات و سطح انتظارات فراگیران از شرایط و موقعیت های یاددهی – یادگیری به مانند گذشته نیست.

در این میان، استفاده از مطالب آموزشی با کیفیت و کاربردی، توانایی های فراگیر را بیشتر شکوفا خواهد کرد. آموزش تهیه شده در فرادرس، سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. این آموزش ها با بهره گیری از ویژگی های منحصر به فرد و کیفیت بالا، سبب ایجاد انگیزه در یادگیرنده می شوند. آموزش های تهیه شده توسط فرادرس از نظر علمی و کیفی بسیار مطلوب و مناسب می باشند.

با توجه به نیاز من به مجموعه شبکه های عصبی مصنوعی، با تهیه و بررسی آن متوجه شدم که این مجموعه نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. پس از دیدن کامل آن، توانایی استفاده عملی از مجموعه کسب شد و بطور مفهومی و کاربردی از کد های موجود در آن نیز استفاده نمودم.

مجموعه شبکه های عصبی و تمامی مطالب موجود در زمینه هوش مصنوعی را به تمام دانشجویانی که در این حوزه کار می کنند پیشنهاد می کنم. با توجه به کاربردی بودن مطالب موجود در بسته کاربردی شبکه عصبی مصنوعی، چهار مقاله با شبکه های عصبی و با کدهای موجود برای پیش بینی سری های زمانی در این آموزش ها چاپ گردیدند. در مقالات 1 و 2 با توجه به کد های موجود برای پیش بینی سری های زمانی، پیش بینی مربوط به عملکرد تصفیه خانه های فاضلاب ارایه گردید. همچنین از این کدها برای آنالیز ورودی های موجود در مقالات 3 و 4 استفاده شد.”

اطلاعات تکمیلی انتشار این مقالات به همراه لینک دانلود پی دی اف آن ها در ادامه آمده است.

 

عنوان تالیف
ردیف عنوان نویسندگان سال انتشار محل انتشار لینک اطلاعات تکمیلی لینک دانلود مستقیم
1 Modeling Of Mixed Liquor Volatle Suspended Solids And Performance Evaluation For a  Sequencing Batch Reactor Seyed Ahmad Mirbagheri1 Majid Bagheri, Majid Ehteshami1 Zahra Bagheri2, Masoud Pourasghar 2015 Journal of Urban and Environmental لینک   لینک
2 Analysis of variables affecting mixed liquor volatile suspended solids and prediction of effluent quality parameters in a real wastewater treatment plant Majid Bagheri1, Sayed Ahmad Mirbagheri1, Majid Ehteshami1, Zahra Bagheri2, Ali Morad Kamarkhani 2015 Desalination and Water Treatment لینک لینک
3 Numerical Analysis of a Two-Layer Dynamic Thermal Stratification Model for Saveh Lake in Iran Majid Ehteshami, Majid Bagheri, Siavash Poryousefy, Zahra Bagheri and Maysam Afshari  2014 Journal of River Engineering لینک لینک
4 Using Stochastic Modeling Techniques to Predict the Changes of Total Suspended Solids and Sediments in Lighvan Chai Catchment Area in Iran Siamak Boudaghpour, Majid Bagheri and Zahra Bagheri 2014 Department of Civil Engineering, K. N. Toosi University of Technology
2 Department and Faculty of Basic Sciences, PUK University, Kermanshah, Iran
—- لینک

 

خواننده گرامی

از شما نیز دعوت می شود، چنانچه در انتشار مقاله از فرادرس کمک گرفته اید یا تجربه موفقیت هایی که در این زمینه با آموزش های فرادرس کسب نموده اید، از طریق این لینک (+) با ما به اشتراک بگذارید.

 

آموزش های مرتبط:

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *