در آموزک قبلی به حرف تعریف اسامی عام در زبان آلمانی پرداختیم؛ در این آموزک، کلمات و اصطلاحات ابتدایی زبان آلمانی شرح و آموزش داده می‌شوند. دامنه اصطلاحات و عبارات بیان‌ شده در ویدیویی که در ادامه آمده از سلام و احوال‌پرسی شروع و به اصطلاحات و جمله‌های کاربردی اولیه منتهی می‌شود که دانستن آن‌ها برای اشخاص در حال یادگیری زبان آلمانی ضروری است.

به کمک این جملات، زبان آموزان می‌توانند تا حدی نیازهای اولیه خود را برطرف کنند و یا به عنوان مثال معنای یک کلمه جدید و نا آشنا را از شخص مسلط به این زبان بپرسند. ناگفته نماند که در نهایت، پس از آموزش کلمات ابتدایی در زبان آلمانی به بیان روش‌های خداحافظی کردن در این زبان پرداخته خواهد شد. پس اگر آماده هستید تا اولین لغات و جملات را در زبان آلمانی فرا بگیرید، تماشای آموزکی که در ادامه آمده است را از دست ندهید.

برای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های زبان آلمانی روی این لینک کلیک کنید: یادگیری کلمات و اصطلاحات ابتدایی در زبان آلمانی (بخش دوم) — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود ویدیو

در صورتیکه ویدیوی بالا برای‌ شما مفید بوده است، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

telegram
twitter

مهرداد رجبعلی فردی

«مهرداد رجبعلی فردی»، دانشجوی دکتری برق، گرایش کنترل است. وی در زمینه کنترل هوشمند و مقاوم به پژوهش می‌پردازد و در حال حاضر، ویدئوهای آموزش آلمانی و انگلیسی مجله فرادرس را تهیه می‌کند.

بر اساس رای 1 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *