در آموزش قبلی از مجموعه آموزک‌های زبان آلمانی مجله فرادرس، به عناوین ملیت‌ها و زبان‌های مختلف در آلمانی پرداختیم و در همین رابطه جملات و پرسش‌هایی کاربردی را نیز آموختیم. اکنون و در آموزکی که در ادامه آمده است نحوه معرفی کردن خود در زبان آلمانی را شرح خواهیم داد.

نباید از خاطر برد که در هر زبانی دانستن اینکه چگونه خود را معرفی کنید، بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا همین موضوع، جرقه ایجاد ارتباط اولیه بین افراد خواهد بود. علاوه بر این، برای شرکت در آزمون‌های زبان آلمانی معمولا گام نخست، معرفی کردن خود است و فرد با معرفی خود، می‌تواند تاثیر اولیه مثبتی را روی ممتحن برجا بگذارد.

بر طبق آنچه گفته شد، در ویدیوی کوتاه آموزشی که در ادامه آمده، سعی شده تا هشت جمله کلیدی و اصلی برای معرفی کردن خود در زبان آلمانی آموزش داده شود. اگر شما نیز مشتاق هستید تا بیشتر در این رابطه یاد بگیرید، توصیه می‌کنیم این آموزک را مشاهده کنید.

برای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های زبان آلمانی روی این لینک کلیک کنید: اعضای خانواده در زبان آلمانی — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود ویدیو

در صورتیکه ویدیوی بالا برای‌ شما مفید بوده است، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

telegram
twitter

مهرداد رجبعلی فردی

«مهرداد رجبعلی فردی»، دانشجوی دکتری برق، گرایش کنترل است. وی در زمینه کنترل هوشمند و مقاوم به پژوهش می‌پردازد و در حال حاضر، ویدئوهای آموزش آلمانی و انگلیسی مجله فرادرس را تهیه می‌کند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *