پس از یادگیری حروف الفبای آلمانی در آموزک قبلی، یکی از مهم‌ترین مباحث در یادگیری زبان آلمانی، یادگیری حروف تعریف اسامی است. این حروف تعریف در زبان آلمانی به سه نوع مذکر، مونث و خنثی تقسیم‌بندی می‌شوند. لازم به ذکر است که جنسیت و حرف تعریف در زبان آلمانی (Der Artikel) یکسان نیستند و تفاوت‌هایی دارند که به طور کامل در فیلم آموزشی که در ادامه آمده به این موضوع پرداخته شده است. از دیگر نکات قابل اهمیت در مبحث حروف تعریف، کاربرد همیشگی آن‌ها در سایر مباحث زبان آلمانی است که گویی بدون فراگیری‌شان، آموختن سایر نکات این زبان غیر ممکن می‌شود.

در آموزکی که در این مطلب ارائه شده است، این سه نوع حرف تعریف بطور کامل و در قالب مثال‌های متنوع بررسی خواهند شد. یکی از مسائل مهمی که به آن پرداخته می‌شود، تفاوت جنسیت با نوع حرف تعریف است. پس به شما توصیه می‏‌کنیم تا این ویدیوی کوتاه آموزشی را برای یادگیری این حوزه مهم در زبان آلمانی مشاهده کنید.

برای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های آلمانی روی این لینک کلیک کنید: حرف تعریف اسامی عام زبان آلمانی (Der unbestimmteArtikel) — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود ویدیو

در صورتیکه ویدیوی بالا برای‌ شما مفید بوده است، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

telegram
twitter

مهرداد رجبعلی فردی

«مهرداد رجبعلی فردی»، دانشجوی دکتری برق، گرایش کنترل است. وی در زمینه کنترل هوشمند و مقاوم به پژوهش می‌پردازد و در حال حاضر، ویدئوهای آموزش آلمانی و انگلیسی مجله فرادرس را تهیه می‌کند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

یک نظر ثبت شده در “حرف تعریف در زبان آلمانی (Der Artikel) — آموزک [ویدیوی آموزشی]

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *