ویدیوی آموزشی 166 بازدید

در قسمت قبلی از مجموعه آموزک‌های زبان آلمانی مجله فرادرس، به مبحث مفعول با واسطه و بی واسطه در این زبان پرداختیم. حال و در ادامه، قصد داریم به سراغ افعال گذشته در زبان آلمانی برویم و آن‌ها را به صورت مفصل مورد بررسی قرار دهیم.

در فیلم‌های کوتاه آموزشی که در این مطلب ارائه شده‌اند، ابتدا مفهوم Partizip II را مطرح خواهیم کرد. سپس به بیان فرم کلی ساختن زمان گذشته در آلمانی می‌پردازیم و گام به گام حالت‌های مختلف آن را شرح خواهیم داد. گفتنی است که سعی شده برای تفهیم بهتر این مبحث گرامری، جداول و مثال‌های متعدد و متنوعی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین در ویدئوهای مذکور معادل واژگان آلمانی به کار گرفته شده به فارسی و انگلیسی نیز عنوان شده‌‌اند تا درک آن‌ها برای زبان‌آموز آسان‌تر شود.

حال، اگر تمایل دارید تا مبحث افعال گذشته در زبان آلمانی را فرا بگیرید و به دانش خود در این زمینه بیافزایید، توصیه می‌کنیم ویدیوهای کوتاهی که در ادامه آمده‌اند را مشاهده کنید.

برای مشاهده قسمت بعدی از آموزک‌های زبان آلمانی روی این لینک کلیک کنید: افعال گذشته به فرم Präteritum در زبان آلمانی — آموزک [ویدیوی آموزشی]

+ لینک دانلود ویدیو

+ لینک دانلود ویدیو

+ لینک دانلود ویدیو

+ لینک دانلود ویدیو

در صورتیکه ویدیوی بالا برای‌ شما مفید بوده است، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

^^

مهرداد رجبعلی فردی (+)

«مهرداد رجبعلی فردی»، دانشجوی دکتری برق، گرایش کنترل است. وی در زمینه کنترل هوشمند و مقاوم به پژوهش می‌پردازد و در حال حاضر، ویدئوهای آموزش آلمانی و انگلیسی مجله فرادرس را تهیه می‌کند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *